Trinkelių klojimas Klaipėdoje

Trinkelių klojimas KlaipėdojeMums svarbiausia kokybiškai atlikti gerbūvio darbai, taip, kad klientas pamirštų rūpesčius dėl nelygiai iškloto kiemo ar sušokusių, kreivų trinkelių ar duobių. Svarbiausia džiaugtis savo aplinka ir jaustis užtikrintai, kad išklotas kiemas, aikštelė, gatvė ar kitas Jūsų sklypas bus ne tik gražūs, tvarkingi, bet ir ilgaamžiški.

  • Klojame trinkeles – betonines, klinkerines, akmenines ir kt.
  • Klojame įvairių raštų, spalvų, formų, darome mozaikas.
  • Klojame trinkelėmis privačius kiemus, gatves, aikšteles, visuomeninius objektus ir kt.

Susitarę su klientu atvykstame į objektą, išsimatuojame plotą, susideriname darbams naudojamas medžiagas (skalda, žvyras, atsijos), ir tik žinodami tikslią sklypo kvadratūrą bei reikiamų medžiagų kiekius kelių dienų bėgyje pateikiame paskaičiuotą sąmatą.

Trinkelių klojimo darbus atliekame Klaipėdoje, Palangoje, Kretingoje, Gargžduose.

 

 

Grindinio trinkelės

Gaminamos vibruojamojo presavimo būdu, automatizuotu gamybos procesu.Gaminama labai daug įvairių formų ir storio,skirtingų faktūrų betoninių grindinio trinkelių, naudojant priedus ir pigmentus, atsparius atmosferos poveikiui.

Betono trinkelės sudėtis gali būti įvairi – į ją atitinkamomis proporcijomis įeina cementas, žvirgždas, žvirgždo skalda, granito atsijos, smėlis.Trinkelės yra puiki alternatyva daugiau tradiciniams asfalto ar skaldos dangos keliams, ir jos atrodo žymiai geriau nei paprasto betono danga.

Grindinio trinkeles galima kloti daugeliu būdų, įvairiais raštais.Trinkelės yra įvairių storio nuo 50mm iki 80mm priklausomai, kokias apkrovas turi atlaikyti.

 

Klinkerio trinkelės 

Gaminamos iš itin kieto, aukštos koky­bės skalūninio molio. Atsižvelgiant į kaitinimo temperatūrą, sumaišyto molio rūšį bei degimo laiką, klinkeris natūraliai įgauna įvairių atspal­vių:nuo šviesiai geltono, ryškiai raudo­no iki juodo. Klasikinio natūralaus rau­dono klinkerio spalvos niuansus – nuo rausvai raudonos, rudos iki tamsiai ru­dos. Klinkerinis grindinys išsiskiria ypač aukšta kokybe ir tvirtumu. Tai puikus techninių ypatybių, klojimo galimybių ir estetikos derinys.

Klinke­rinės grindinio trinkelės atsparios įvai­riems krituliams, didelėms mechani­nėms apkrovoms, ilgai išlaiko spalvą, ilgainiui grindinio išvaizda nekinta. Be to, jos atsparios rūgštims, druskoms bei tepalams ir alyvoms. Jas labai paprasta prižiūrėti.